16 czerwca był  dniem szczególnym, albowiem był to czas pożegnania z przedszkolem. W związku z tym na uroczystości byli p. dyrektor Ewa Ostrowska,  rodzice  i wychowawcy. Dla niektórych przedszkolaków zakończył się pierwszy etap edukacji. Będą uczniami klasy pierwszej, będą mieli nową panią. Pozostali  po wakacjach  przejdą do grupy starszaków.
               Uroczystość rozpoczęła się zaprezentowaniem przez dzieci części artystycznej,  przygotowanej pod kierunkiem p. Ewy Czechowskiej i  p. Bogusławy Gołębiewskiej. Były miłe słowa, wiersze przeplatane piosenką i tańcem.  Na zakończenie uroczystości p. dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyła wszystkim przedszkolakom  przepiękne dyplomy. Każde dziecko otrzymało także  kolorową  książeczkę. Przedszkolaki podziękowały swoim paniom obdarowując je kwiatami. Cała uroczystość upłynęła w radosnej i miłej atmosferze.
                A już teraz wakacje, czas zabawy, wypoczynku, wyjazdów i podróży. Panie wychowawczynie życzyły dzieciom samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód.

                                           Informację przygotowały: Bogusława Gołębiewska, Ewa Czechowska