Na równo dwa miesiące przed organizowanym, ogólnopolskim biegiem patriotycznym ‘Tropem Wilczym’, jesteśmy przygotowani do tego wydarzenia w 100 %. Dla wszystkich uczestników reprezentujących tego dnia społeczność KZK MP zamówiono szaliki „Armia Wyklęta”. Specjalnie na tą okoliczność została również zaprojektowana flaga „Niezłomni Bohaterowie”. Będziemy z nią pokazywać się na różnego rodzaju uroczystościach patriotycznych i wydarzeniach związanych z upamiętnianiem Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych.

      Z pomocą po raz kolejny przyszła nam firma Mad Dog z Łodzi, która zrealizowała dla nas zamówienie na bardzo wysokim poziomie. Z tego miejsca w imieniu swoim jak i całej społeczności KZK Młodzi Patrioci bardzo serdecznie dziękuję Panu Michałowi za okazaną pomoc, za biało-czerwone serce. Szacunek! Jak widać na załączonych obrazkach wszystko już jest w naszym posiadaniu.

       Zaprezentowana została również ‘mini-wystawa’ pt. „Marszałek Polski Józef Piłsudski w obiektywie IPN Olsztyn”. Przedstawiono na niej sylwetkę Marszałka w różnych etapach Jego życia, zarówno z oficjalnych wypraw jak i z tzw. zacisza domowego.

Przygotował: Rafał Pyra

Galeria zdjęć

pils1 pils2 pils3 pils4