Drodzy rodzice!

       Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w konkursie „Najpiękniejsza palma Poboża” . Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas w tym wspólnym dziele. Część materiałów papierniczych zorganizowaliśmy we własnym zakresie. Chcielibyśmy jednak, aby nasi uczniowie  także mieli swój udział w tworzeniu szkolnej palmy wielkanocnej. Prosimy więc, by Wasze dziecko w miarę możliwości przyniosło do szkoły jakieś materiały.

 Potrzebujemy jeszcze do 6 marca 2018 roku:

-wstążeczek białych i czerwonych, różnej szerokości i różnej długości,
-bibuły marszczonej białej i czerwonej,
-gałązek bukszpanu (po 15 marca),
-kleju w sztyfcie.

Przyniesione rzeczy proszę przekazać  wychowawcom.  Wszelkie pytania można kierować do koordynatora tych działań  P. Jadwigi Kazimierskiej.

Dziękujemy

Wspólne dzieło wielkanocne