Jak zapewne wszystkim wiadomo, wraz z początkiem tego roku szkolnego przystąpiliśmy do międzynarodowego projektu Erasmus+ „A nod to our heritage” – „Szacunek dla naszego dziedzictwa”.  W grudniu 2018r. ogłoszony został konkurs na oficjalne logo tego projektu. Przystąpili do niego uczniowie z wszystkich, współpracujących z nami krajów, czyli również z Grecji Portugalii i Hiszpanii. Następnie odbyło się internetowe głosowanie, w czasie którego można było wybrać najlepsze logo. Z naszej szkoły wybrane zostały 3 loga.

Pierwszy Dzień Wiosny był odpowiednim dniem, żeby ogłosić polskich zwycięzców konkursu i wręczyć im dyplomy i nagrody.

I miejsce zajęła –Dominika Jastrzębowska z klasy VA

II miejsce- Maria Piotrkowska z klasy VII

III miejsce- Piotr Tarwacki z klasy VI

 Polskie loga bardzo podobały się naszym partnerom z projektu.  Ostatecznie zwyciężyło jednak logo uczennicy z Portugalii, które zostało oficjalny znakiem naszego projektu.

                                                                                       Koordynator projektu- Piotr Szczepkowski