Od 8 do 15 lutego 2020 roku grupa naszych uczniów bierze udział w wyjeździe do partnerskiej szkoły z programu Erasmus+ w Portugalii. Wizyta odbywa się w ramach realizacji międzynarodowego projektu “A nod to our heritage”-Szacunek dla naszego dziedzictwa.

   Po wczorajszym dniu pełnym wrażeń, ( niektórzy z nas pierwszy raz lecieli samolotem) dzisiaj poznamy miejscowość, w której znajduje się portugalska szkoła.Chamusca położona jest w dystrykcie Santarem, w regionie Alentejo w środkowej Portugalii. Przewodnikiem tego dnia będzie António Matias, były nauczyciel historii, nasz przyjaciel z poprzednich projektów.  Dzięki jego opowieściom poznamy historie i zabytki najbliższej okolicy.  Pozdrawiamy wszystkich z ciepłej i słonecznej Portugalii.

                                                                                         Koordynator projektu Piotr Szczepkowski

portugalia1 portugalia2 portugalia3 portugalia4 portugalia6