DZIELMY SIĘ CODZIENNIE, NIE TYLKO OD ŚWIĘTA !

      W środę, 13 listopada 2019 roku, już po raz kolejny, Szkolne Koło PCK oraz  Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowały w naszej szkole akcję „Podziel się kanapką„. Jej celem było uwrażliwienie społeczności szkolnej na potrzeby osób z najbliższego otoczenia oraz propagowanie idei dzielenia się z innymi tym, co posiadamy.

    Uczniowie z produktów, które przynieśli z domu, przygotowali  mnóstwo pysznych kanapek. Podzielili się nimi ze swoimi koleżankami i kolegami podczas przerw. Kanapki zniknęły bardzo szybko. Taki mały, symboliczny gest, a przyniósł radość wszystkim.

     Składamy wielkie podziękowania wszystkim uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w tę akcję. Opiekunami akcji byli: p. K. Szulczak, p. A. Piotrkowska i p. S. Kazimierski.

Przygotował: Stanisław Kazimierski

Galeria zdjęć