Dnia 23 października 2017r. w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym z  dumą wspominaliśmy dzień,w którym papież Jan Paweł II, wielki przyjaciel dzieci i młodzieży, został patronem naszej szkoły. Już tradycją jest, że to dzień w którym przypominamy życie i działalność Patrona Jana Pawła II. W tym roku uroczystość ta – miała szczególny charakter, bowiem 15 pierwszaków ślubowało na sztandar szkoły. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście. Uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali część artystyczną po której złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pan dyrektor podziękował wykonawcom i złożył  pierwszakom życzenia. Część artystyczna została przygotowana przez uczniów pod kierunkiem pani Judyty Wrzeszczyńskiej i pani Elżbiety Bojarskiej. Oprawę plastyczną przygotowała pani Elżbieta Bojarska, a oprawę muzyczną pani Judyta Wrzeszczyńska.

Przygotowała: Elżbieta Bojarska

Galeria zdjęć

dpip01