ŚWIĘTO SZKOŁY

Dnia 24 października obchodziliśmy Święto Szkoły. Tradycyjnie uroczystość  rozpoczęliśmy Mszą świętą. Następnie odbył się krótki montaż słowno-muzyczny, w którym wspominaliśmy naszego patrona Świętego Jana Pawła II. Również i w tym roku podczas obchodów Święta Szkoły odbyło się PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH. Uroczystego aktu pasowania dokonał Pan Dyrektor Jacek Górny. W szeregi uczniów naszej szkoły wkroczyło jedenastu pierwszaków. Zwieńczeniem naszego święta był konkurs piosenki poświęconej patronowi szkoły pt. „PATRONA ŚWIĘTEGO MAMY I DLA NIEGO ŚPIEWAMY„, w którym pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej wyśpiewała Ala Gołębiewska z klasy IV, II miejsce Malwinka Duchna z klasy V, III miejsce Piotruś Tarwacki z klasy IV, wyróżnienie Olał Gałęziewski z klasy VI. W kategorii zespołowej pierwsze miejsce zajęły ISKIERKI, II miejsce Weronika Wacikowska i Lenka Gaworska z klasy II A, wyróżnienie przypadło PRZEDSZKOLACZKOM I ZERÓWECZCE.

Uroczystość przygotowały Panie Anna Szczepkowska i Judyta Wrzeszczyńska

Galeria zdjęć