Dnia 01.06.2017r. w  Zespole Szkół w Janowcu Kościelnym świętowaliśmy  Święto  Rodziny. Uroczystość rozpoczęli uczniowie wierszami i piosenkami o mamie, tacie, dziecku i domu rodzinnym. Następnie wszyscy w ogromnym skupieniu obejrzeliśmy przedstawienie pt. „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów kl. IV i V. Było dużo zabawy, a na koniec ogromne brawa. Podobało się!!!.
   Świętu Rodziny towarzyszyła akcja głośnego czytania, która jest obecna w naszej szkole od początku roku szkolnego. Tym razem to rodzic pani Edyta Gąsiorowska przeczytała wszystkim baśń pt. „Jaś i Małgosia”. Mamy nadzieję, że to zachęci rodziców i będą czytali książki swoim pociechom: Bo kto czyta książki, żyje podwójnie. Następnie pani dyrektor Marianna Zakrzewska wraz z panią  Wiesławą Górną wręczyły nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie bibliotecznym na ilustrację do ulubionej baśni. Na koniec wysłuchaliśmy recytacji wierszy nagrodzonych w konkursie recytatorskim  i po słodkim poczęstunku udaliśmy się do domów.
   Całość uroczystości przygotowały  Panie  Iwona Chmielewska i Wiesława Górna, muzykę Pani Judyta Wrzeszczyńska . Dekorację przygotowały panie z nauczania zintegrowanego.

Przygotowały : Wiesława Górna , Iwona Chmielewska

Galeria zdjęć