Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia, które każdemu kojarzą się z pachnącą choinką, mnóstwem prezentów, oraz z wysyłaniem i składaniem najgorętszych życzeń. Dlatego grupa uczniów, która realizuje projekt pt. „Szacunek dla naszego dziedzictwa” w ramach programu Erasmus + spotkała się na  warsztatach plastycznych Świąteczna kartka bożonarodzeniowa. Wysyłanie bliskim kartek świątecznych jest zwyczajem, który zamiera, dlatego postanowiliśmy pielęgnować tą tradycję. Przygotowaliśmy więc kartki świąteczne, które zostaną wysłane naszym partnerom z projektu- szkołom z Hiszpanii, Grecji i Portugalii a także osobom i instytucjom, które wspierają nasze działania w Polsce.
          Za pomoc w organizacji i przeprowadzenie warsztatów, a także miłą atmosferę dziękujemy Stowarzyszeniu Kulturalno-Oświatowemu BENE FIDE, a także nauczycielom wchodzącym w skład grupy projektowej p. Judycie Wrzeszczyńskiej, Sylwii Szczepkowskiej, Jackowi Górnemu i Zbigniewowi Czechowskiemu.
          Wzajemna integracja, wspólna plastyczna twórczość połączona z radością tworzenia świątecznej kartki dała nam mnóstwo uśmiechu zabawy i relaksu.

                                                                     Koordynator projektu: Piotr Szczepkowski