W niedzielę Miłosierdzia Bożego 28 kwietnia 2019 roku w kościele w Janowcu Kościelnym ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą palmę Poboża, którego organizatorami od kilku lat są: Gmina Janowiec Kościelny, Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym  i Fundacja ” ITAJ ” ze Szczepkowa Borowego. O wygranej  zadecydowało głosowanie parafian i gości oraz  komisji konkursowej. W kategorii  grupowej palma Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym zdobyła pierwsze miejsce. Nasz sukces został osiągnięty dzięki pomocy rodziców (otrzymaliśmy krepinę i bukszpan) oraz pracy uczniów klas IV-VI uczestniczących w zajęciach świetlicowych. Nagrodę w wysokości 400 złotych chcemy przeznaczyć na doposażenie pracowni technicznej.

      W kategorii indywidualnej miejsce drugie zajęła palma przygotowana przez Dominikę Szulczak. Gratulujemy naszej szóstoklasistce i mamy nadzieję, że jej osiągnięcie będzie zachętą dla innych uczniów naszej szkoły do udziału w przyszłorocznym konkursie.

Przygotowała: Jadwiga Kazimierska

Galeria zdjęć