14 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły udali się na Pielgrzymkę do Rostkowa.

      Autokarem udaliśmy się do Przasnysza. Zwiedziliśmy Kościół św. Wojciecha, w którym św. Stanisław został ochrzczony. Oczekując na wyjście śpiewem chwaliliśmy Pana. Wreszcie ruszyliśmy w promieniach słońca, wędrowało się super! Przed Mszą Świętą  złożyliśmy szczoteczki i pasty, które zbieraliśmy przez cały tydzień. Zostały przekazane one Siostrze,  która pracuje w Czadzie. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Bp Mirosław Milewski .

     Po mszy udaliśmy się do kościoła, aby prosić naszego patrona o opiekę w tym roku szkolnym. Pełni radości wróciliśmy do domów.

      Serdeczne podziękowania składamy dla: Pana Wójta, Pana Kierowcy, Rodziców (pielgrzymów – opiekunów),Pani Edycie Wesołowskiej oraz wszystkim, którzy wspierali nas duchowo.

Agnieszka Piotrkowska

Galeria zdjęć