1 października w godzinach od 9.15 do 11.00 odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania dla klas I-III przygotowany przez p. Wiesławę Górną i p. Iwonę Chmielewską. Nasza szkoła włączyła się w akcję Biedronki – czytając „Gang Słodziaków”. Na początku spotkania p. Marianna Zakrzewska i p. Jolanta Radzymińska metodą teatrzyku „kamishibai” przedstawiły bajkę pt. „Wilk i siedem koźlątek”.  Do głośnego czytania  Gangu Słodziaków została zaproszona Pani Dyrektor Ewa Ostrowska i nauczyciele kl. I-III. Także uczniowie „O” mieli okazję poznać bohaterów Gangu Słodziaków.  Poprzez głośne czytanie ćwiczymy pamięć, uwagę, rozwijamy myślenie i wyobraźnie dziecka .Czytanie odbyło się w sali nauczania początkowego. Przygotowano piękną gazetkę i dekoracje. Impreza przebiegała w miłej atmosferze. Czekamy na następne spotkanie.

                                                                                         Opracowanie: Wiesława Górna

Galeria zdjęć