logo sp janowiec cors bez tła 1„Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil,
które pozostają w naszej pamięci na zawsze”

 

Szanowni Absolwenci, Uczniowie, Rodzice!

     23.10.2019 roku obchodzimy Ważny Jubileusz w życiu Szkoły Podstawowej i lokalnej społeczności. Jest to 85- lecie istnienia Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym i nadanie szkole nowego sztandaru.

      Jubileusz Szkoły to zawsze okazja do wspomnień, które choć minione, ciągle pozostają w naszej pamięci, a dźwięk szkolnego dzwonka na nowo je przywołuje i uporządkowuje w nowej rzeczywistości. Trudno, bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia. Na pewno, ten czas będzie świętem wszystkich absolwentów, dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników i całej lokalnej społeczności.

     Zapraszamy na to ważne Święto, które rozpocznie mszą świętą w kościele w Janowcu Kościelnym o godzinie 10.00. Następnie odbędzie się ceremoniał nadania szkole podstawowej nowego sztandaru. Uczniowie szkoły przedstawią montaż słowno-muzyczny o patronie szkoły Janie Pawle II oraz przybliżą wszystkim historię szkoły. Powrócimy do wspomnień na pokazie filmików- wspomnień nauczycieli emerytów. Na koniec zapraszamy na słodki poczęstunek.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym

Przygotowała: Iwona Chmielewska

Obchody 85-lecia istnienia naszej szkoły