29 maja 2019 roku w ramach realizacji Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego, uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy.
   Szkoła od 1 września 2019 roku, jako jedyna w powiecie nidzickim otwiera klasę liceum o profilu wojskowym. Dlatego na spotkaniu obecna była grupa żołnierzy z 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej. Ich celem było przybliżenie uczniom służby wojskowej, zapoznanie ich ze sprzętem używanym przez spadochroniarzy oraz pokazanie możliwości rozwoju kariery zawodowej żołnierzy.
    Szkoła pokazała swoje możliwości i ofertę edukacyjną. Zobaczyliśmy samochody, którymi prowadzone jest nauka szkolenia kierowców. Osoby chętne mogły przejechać się ciągnikami, „Zetor”. Część uczniów korzystając z okazji złożyła również podania do szkoły.

    Organizatorzy zadbali też, aby uczestnicy nie byli głodni i dla wszystkich przygotowano grilla i gorący bigos a także pyszne słodkości.

  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Informację przygotowała: Sylwia Szczepkowska

Nidzica 1 Nidzica 2 Nidzica 3 Nidzica 4 Nidzica 5 Nidzica 6 Nidzica 9 Nidzica 10 Nidzica