28 maja 2019r., we wtorek, uczniowie klas  I – IV wraz z wychowawcami zwiedzali Trójmiasto. O godzinie 7.00 w dobrym nastroju wyruszyliśmy autokarem sprzed budynku  naszej szkoły. Gdańsk powitał nas deszczem. Pierwszy etap to zwiedzanie Starego Miasta. Przeszliśmy Długim Targiem, zobaczyliśmy Fontannę Neptuna, Dwór Artusa i Kościół Mariacki. Następnie udaliśmy się do Gdyni, do Oceanarium. Zobaczyliśmy tam niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych rejonów świata. Trasę Gdynia – Sopot przebyliśmy płynąc statkiem. Było super. Na zakończenie zwiedziliśmy Molo sopockie, tam kupiliśmy upominki  i pamiątki.  W drodze powrotnej oczywiście musiał znaleźć się czas na McDonald. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.  Opiekę nad uczniami sprawowali: Iwona Chmielewska, Elżbieta Bojarska, Marianna Zakrzewska, Elżbieta Zielińska i Stanisław Kazimierski.

Opracowała: Iwona Chmielewska

Galeria zdjęć