Sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Janowcu Kościelnym

       Kuratorium Oświaty ogłosiło wyniki konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów województwa warmińsko – mazurskiego w roku szkolnym 2016/2017. Dwoje uczniów naszej szkoły może pochwalić się wysokimi wynikami w tych konkursach. W szkole podstawowej jest to uczeń klasy VI – Olaf Gałęziewski, który uzyskał tytuł laureata konkursu dla szkół podstawowych z historii. W gimnazjum tytuł finalisty konkursu przedmiotowego wiedzy o społeczeństwie zdobyła uczennica klasy IIIB – Katarzyna Cesarczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

          Udział w konkursach z historii i wiedzy o społeczeństwie wpisuje się w działania naszej szkoły, która w tym roku rozpoczęła starania o uzyskanie Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwuprzyznawanego przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Uczniów do konkursów przygotowali nauczyciele historii – Sylwia Szczepkowska i Zbigniew Czechowski.

kpp1 kpp2 kpp3