Laureat IX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” Dbam o swoje bezpieczeństwo ” z naszej szkoły.

       W IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego w tym roku wzięło udział 1169 uczniów ze 114 szkół podstawowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Spośród otrzymanych prac powiatowa komisja konkursowa wybrała po 3 prace, które przekazała do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Wojewódzka komisja konkursowa spośród 143 prac plastycznych wybrała po 4 laureatów w każdej kategorii wiekowej. W sumie wyłoniono 12 laureatów.  Jednym z nich jest Szymon Tański, uczeń klasy I naszej szkoły. Wraz z rodzicami i wychowawcą P. Elżbietą Zielińską 10 czerwca 2019r. Szymon odebrał nagrodę. Po uroczystej ceremonii wręczenia nagród laureaci wraz z opiekunami udali się do Olsztyńskiego Planetarium,  gdzie czekała dodatkowa atrakcja – udział w seansie filmowym ” Polaris„.
Przygotowała: Elżbieta Zielińska