24 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się niezwykła uroczystość. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką wychowawczyń Ewy Czechowskiej i Bogusławy Gołębiewskiej piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Nie zabrakło również pląsów i tańców. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawienia nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy usłyszy piękne słowa z ust swojego dziecka. Po wspaniałych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki i zaprosiły na kawę i pyszne ciasto. Przedszkolaków i ich rodziców swoją obecnością zaszczycili także: Pan Wójt Piotr Rakoczy, Pani Dyrektor Ewa Ostrowska i Pan Dyrektor Jacek Górny. Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty” dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i zaproszonych gości.
                                                                                                    Przygotowała: Ewa Czechowska