W dniach 24 – 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Janowcu Kościelnym zakończyliśmy kampanię „Pola Nadziei„. Żonkile posadzone jesienią wiosną przepięknie zakwitły, nadszedł więc czas, by je zebrać. Wolontariusze oraz członkowie Szkolnego Koła PCK z naszej szkoły  zrobili z nich piękne bukiety, które później sprzedawaliśmy. Odwiedziliśmy: Urząd Gminy, Bank, GOPS, SOK, Aptekę, Bibliotekę, Sklep Lewiatan oraz Delikatesy Centrum. Wszystkim ofiarodawcom za wsparcie tej akcji  serdecznie dziękujemy. Zebrane fundusze  zostaną przekazane do Hospicjum Stacji Opieki Caritas w Nidzicy.

       W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować Panu Romanowi  Jabłonowskiemu, który opiekował się naszą rabatą z żonkilami.

   Organizatorzy akcji:
p. Agnieszka Piotrkowska
p. Stanisław Kazimierski

Galeria zdjęć