22 maja 2019 roku uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie.

Nasi uczniowie mieli okazję poznać ofertę edukacyjną placówki, zwiedzić szkołę i internat. Obejrzeliśmy profesjonalny pokaz obsługi kelnerskiej przygotowany przez uczniów jagarzewskiej szkoły. Następnie część uczniów wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nidzickiego w Biegach Przełajowych. Pozostali mogli uczestniczyć w pokazach maszyn rolniczych, poczęstować się kiełbaską przygotowaną na ognisku, lub pysznymi i zdrowymi przekąskami przygotowanymi przez uczniów Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Chętni mieli również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym z PPP w Nidzicy p. Adą Waśk.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie. Na pewno miło będziemy wspominać ten wyjazd, a niektórzy od września zostaną uczniami tej szkoły.

                                                                          Informację przygotowała- Sylwia Szczepkowska

Dzień Otwarty Jagarzewo01 Dzień Otwarty Jagarzewo02 Dzień Otwarty Jagarzewo03 Dzień Otwarty Jagarzewo04 Dzień Otwarty Jagarzewo05 Dzień Otwarty Jagarzewo06 Dzień Otwarty Jagarzewo07 Dzień Otwarty Jagarzewo08 Dzień Otwarty Jagarzewo09 Dzień Otwarty Jagarzewo10 Dzień Otwarty Jagarzewo11 Dzień Otwarty Jagarzewo12