11 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

         Po krótkim wstępie głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Ostrowska, która powitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Życzyła wszystkim nauczycielom wytrwałości i zadowolenia  w pracy z uczniami. Do życzeń dołączyły się Pani Wójt Bożena Grochala i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marianna Malinowska.

          Następnie uczniowie kl. IVa śmiesznymi scenkami, wierszem, piosenką i tańcem podziękowali za wysiłek i trud, jaki nauczyciele wkładają w ich naukę i wychowanie. Na koniec części artystycznej gościnie wystąpiła grupa taneczna z Samorządowego Ośrodka Kultury pod kierunkiem Pani Marzeny Borkowskiej.

       Społeczność szkolna pożegnała Panią  Elżbietę Kownacką, która po 37 latach  pracy odeszła na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość przygotowały: p. I. Chmielewska, p. W. Górna, p.Jolanta Radzymińska, p. Marianna Zakrzewska. Nad oprawą muzyczną czuwała p. Judyta Wrzeszczyńska, a nad oprawą taneczną p. Elżbieta Zielińska.

Opracowanie: Wiesława Górna, Jolanta Radzymińska