snowboardgirl

      W poniedziałek, 23 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów naszej szkoły i trwać będą do 3 lutego. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska zwraca się z prośbą do rodziców i opiekunów uczniów o zapoznanie się  z zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Na stronie www.wypoczynek.men.gov.pl znajduje się specjalnie utworzona baza wypoczynku prowadzona przez MEN. Dzięki bazie wypoczynku w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

      Przypominamy rodzicom i opiekunom, że Ministerstwo Edukacji Narodowej jak zawsze przed każdymi feriami, przygotowało specjalny poradnik dotyczący bezpiecznego wypoczynku, który jest dostępny na stronie internetowej resortu. Na stronie internetowej MEN przygotowana jest także specjalna zakładka, o czym warto pamiętać przed feriami.

Dyrekcja szkoły

Informacje MEN na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych 2019

Bezpieczeństwo uczniów podczas ferii zimowych