5 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Nidzicy. Pobyt w tym pięknym mieście rozpoczęli  od wizyty w  sali zabaw „Madagaskar”. Dzieci zjeżdżały na zjeżdżalniach wprost do basenu wypełnionego po brzegi różnokolorowymi piłeczkami, wspinały się po linach i skakały na trampolinach. Korzystały także z innych atrakcji. Było wiele radości, krzyku i uśmiechu na twarzach. Pobyt w „Madagaskarze”  pozwolił dzieciom rozładować energię i  zapewnił dobrą zabawę.
                   Po dwugodzinnej zabawie spędzonej na aktywnych zabawach ruchowych cała grupa udała się na nidzicki zamek do biblioteki miejskiej. Z dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem słuchali o księgozbiorze biblioteki, o wypożyczaniu książek i pracy bibliotekarzy.                         Kolejnym punktem wycieczki była Pizzeria. Dzieci z wielkim apetytem zjadły ulubioną pizzę. Po kilku godzinach pobytu w Nidzicy pełne niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do przedszkola.
                 Opiekunowie: Ewa Czechowska, Bogusława Gołębiewska, Marianna Zakrzewska, Krystyna Szulczak, Anna Jabłonowska.

                                                                              Informację przygotowała: Ewa Czechowska