Bezpieczeństwo uczniów podczas ferii zimowych

      snowboardgirl

      W poniedziałek, 23 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów naszej szkoły i trwać będą do 3 lutego. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska zwraca się z prośbą do rodziców i opiekunów uczniów o zapoznanie się  z zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Na stronie www.wypoczynek.men.gov.pl znajduje się specjalnie utworzona baza wypoczynku prowadzona przez MEN. Dzięki bazie wypoczynku w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

      Przypominamy rodzicom i opiekunom, że Ministerstwo Edukacji Narodowej jak zawsze przed każdymi feriami, przygotowało specjalny poradnik dotyczący bezpiecznego wypoczynku, który jest dostępny na stronie internetowej resortu. Na stronie internetowej MEN przygotowana jest także specjalna zakładka, o czym warto pamiętać przed feriami.

Dyrekcja szkoły

Informacje MEN na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych 2019

Semestralne spotkanie nauczycieli z rodzicami 2018/2019

     Uprzejmie informujemy, że dnia 17 stycznia 2019r. (czwartek), w Szkole Podstawowej w Janowcu Kościelnym odbędzie się zebranie rodziców z wychowawcami klas. Na spotkaniu omawiane będą wyniki uczniów za I semestr roku szkolnego 2018/2019.

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.

Przebieg spotkania z rodzicami:

Godz. 15.30 – spotkanie wychowawców z rodzicami w klasach

Dyrekcja
Szkoły Podstawowej
w Janowcu Kościelnym

Dzień Otwarty

      Uprzejmie informujemy, że dnia 26.11.2018r. (poniedziałek), w godz. 14.00 – 18.00 w Szkole Podstawowej w Janowcu Kościelnym odbędzie się „Dzień Otwarty”. Rodzice będą mieli możliwość spotkania się z wychowawcą i nauczycielami poszczególnych przedmiotów w celu uzyskania informacji o wynikach nauczania swojego dziecka.

W związku z powyższym uczniowie odjeżdżają do domu kursem o godz. 13.00 i 14.00.

    Dyrektor SP

Konkurs na logo projektu Erasmus+

     Ogłoszony został konkurs na logo programu Erasmus+. Praca może być wykonana w graficznym programie komputerowym lub dowolną techniką plastyczną. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów naszej szkoły, termin wykonania prac upływa 15 grudnia 2018r. Przewidziane są atrakcyjne nagrody. Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.

Koordynator projektu: Piotr Szczepkowski

Regulamin konkursu

Akcja „Rekord dla Niepodległej”

   Poland-Map-Flag

       9 listopada 2018r. (piątek), w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy rodziców i mieszkańców gminy do wzięcia udziału w akcji „Rekord dla Niepodległej„. O godzinie 11:11 w Szkole Podstawowej w Janowcu Kościelnym wspólnie odśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy, a uczniowie utworzą „żywą flagę”. Całość będzie filmowana z powietrza. Koordynatorem akcji jest p. Judyta Wrzeszczyńska.

Dyrekcja szkoły

Uczestnicy akcji wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku.